OFERTA – NEGOCJACJE W BIZNESIE
Negocjacje handlowe:
doradztwo, konsultacje, kursy, szkolenia

W ramach prowadzonej działalności związanej z negocjacjami oferuję bardzo szeroki wachlarz działań, w większości dopasowywanych do indywidualnych oczekiwań moich partnerów biznesowych:

SPIS TREŚCI
Negocjacje w biznesie:
1. Negocjacje na zlecenie: negocjacje zakupowe, cen i warunków umów, negocjacje handlowe
2. Doradztwo negocjacyjne i konsultacje przed transakcją
3. Zamknięte i otwarte szkolenia, i kursy negocjacji szyte na miarę
Negocjacjce dla osób prywatnych:
4. Negocjacje z deweloperem, negocjacje cen nieruchomości
5. Negocjacje na zlecenie – negocjacje cen przedmiotów, negocjowanie wartości i zakresu umów

OFERTA – NEGOCJACJE W BIZNESIE,
także międzynarodowe,
w zakresie:

1. Negocjacje na zlecenie: negocjacje zakupowe, sprzedażowe, cenowe i warunków umów, negocjacje handlowe

Na czym polega ta usługa? Zastępstwo negocjacyjne lub udział negocjatora z zewnątrz w wybranych transakcjach jest coraz częściej wybieraną formą uzyskania wyższej efektywności finansowej w biznesie. Wybierają ją szczególnie firmy, w których pozycje kosztowe i zakupowe są wysokiej wartości. Eksperci z zakresu negocjacji i doświadczeni biznesmeni polecają to rozwiązanie jako bardzo skuteczne. Dlaczego? Dobry negocjator z zewnątrz podchodzi do negocjacji bez zbędnych emocji, którymi często kierują się osoby bezpośrednio zaangażowane w negocjacje. Znajomość procesu i zasad negocjacji pozwala też osiągnąć wyższe efekty niż w przypadku intuicyjnego podejścia do negocjowania. Zostało to wielokrotnie udowodnione w licznych badaniach naukowych. Zlecenie negocjacji lub udziału negocjatora jest też w pełni bezpieczne. Dlaczego? Negocjacje w biznesie mogą dotyczyć zarówno jednorazowych transakcji jak i długoterminowej współpracy. Najczęściej podstawowym założeniem jest utrzymanie dobrej relacji z kontrahentem i zadowolenie obu stron, czyli typowe negocjacje wygrany-wygrany. Dodatkowo negocjatora obowiązuje prawnicza etyka zawodowa, która oznacza pełną poufność i bezpieczeństwo w stosunku do powierzanych informacji, co oczywiście jest opisane w umowie z negocjatorem.
Jakimi obszarami się zajmuję? Umowy, transakcje jednorazowe i kontrakty długoterminowe w praktycznie wszystkich branżach, począwszy od motoryzacji, nieruchomości, branży budowlanej, architektonicznej, automatyki, agd i rtv, meblarskiej, spożywczej, gastronomicznej, chemicznej, farmaceutycznej, reklamowej, rolnej, przejęć i zakupów firm, finansowej, telekomunikacyjnej, imprez masowych, dóbr luksusowych. Każda branża ma swoją specyfikę i przyjęte zasady, więc niejednokrotnie przed przystąpieniem do negocjacji niezbędne będzie wprowadzenie negocjatora w charakterystykę danej branży. Jednak zawsze elementem wspólnym są ludzie – dlatego negocjacje przeprowadzone profesjonalnie mogą być skuteczne niezależenie od branży w której negocjujemy.
Na jakim terenie działam? Moje biuro mieści się w Warszawie, a teren działania to cała Polska. Jestem także otwarty na działania międzynarodowe. Przykładowo ostatnio prowadziłem rozmowy z firmami mieszczącymi się we Włoszech, Francji, Anglii, USA.
Ile to kosztuje? Negocjacje w biznesie, czyli między innymi negocjacje zakupowe i handlowe opłacają się tym bardziej, że najczęściej nie wiążą się z zapłatą z góry – płatność za usługi negocjatora następuje dopiero w oparciu o osiągnięty efekt. Usługa jest wyceniana indywidualnie, dlatego zapraszam do rozmowy w celu ustalenia szczegółów.
Co mi to da? Oszczędności, często natychmiastowe i poprawę efektywności finansowej. Olbrzymią korzyścią jest też możliwość rozszerzenia swojego sposobu patrzenia na negocjacje, więcej o tej korzyści w punkcie dotyczącym doradztwa z negocjacji poniżej.
Sprawdź referencje negocjatora.
Zapraszam, skontaktuj się ze mną!

2. Doradztwo negocjacyjne i konsultacje przed transakcją, kontraktem lub umową

Na czym polega ta usługa? Na spotkaniach biznesowych, w których mam okazję uczestniczyć, doświadczeni biznesmeni zadają bardzo podstawowe pytania z dziedziny negocjacji. Jest oczywistym, że intuicyjnie rozumiane negocjacje nie będą długofalowo tak skuteczne jak negocjacje poparte odpowiednim przygotowaniem. Doradztwo negocjacyjne i konsultacje, które oferuję, są wyjątkową okazją do pogłębienia postrzegania biznesu i zawieranych transakcji. Trafiłem na takie stwierdzenie, że „Ludzie nie widzą rzeczy takimi, jakimi one są, ale takimi, jakimi oni są.” Jeżeli chcesz być lepszym przedsiębiorcą, ta usługa jest właśnie dla Ciebie. Ćwiczone przez lata sposoby negocjacji i znajomość techniki negocjacji jest na usługi Twoje i Twojego zespołu. Jeżeli przygotowujesz się do istotnej transakcji, kontraktu lub umowy, skorzystaj ze wsparcia negocjatora biznesowego. Skuteczny negocjator nie tylko zna podstawowe i zaawansowane zasady negocjacji, ale przede wszystkim wie jak prowadzić negocjacje i jak skutecznie negocjować. Doświadczenie z zakresu wykładania i prowadzenia kursów pozwala mi na przekazanie posiadanej wiedzy w odpowiedni, usystematyzowany i łatwy do zapamiętania sposób.
Na jakim terenie działam? W ramach doradztwa i konsultacji przed transakcją, działam na terenie całej Polski, jestem też otwarty na negocjacje międzynarodowe. W tym roku pomagałem przy transakcjach z firmami z USA, Wielkiej Brytanii, Włoch i Francji.
Ile to kosztuje? Usługa doradztwa i konsultacji negocjacyjnej jest wyceniana indywidualnie, bowiem każda sprawa jest inna, podobnie jak wiedza i umiejętności z zakresu negocjacji poszczególnych osób. Zapraszam do rozmowy i przedstawienia sprawy.
Co mi to da? Przygotowanie jest podstawą sukcesu. Dotyczy to szczególnie negocjacji. Przygotowanie przeprowadzone w sposób uporządkowany przez doświadczonego negocjatora ma olbrzymi wpływ na przebieg negocjacji. Do tego nie do przecenienia jest możliwość zwrócenia uwagi na sprawy, na które dotychczas nie był kładziony wystarczający nacisk, a także możliwość nauczenia się w krótkim czasie konkretnych umiejętności z zakresu negocjacji czy perswazji, które mogą się wielokrotnie przydać w przyszłości.
Sprawdź referencje negocjatora.
Zapraszam, skontaktuj się ze mną!

3. Zamknięte i otwarte szkolenia, i kursy negocjacji szyte na miarę indywidualnych potrzeb, na różnych poziomach zaawansowania

Na czym polega ta usługa? Szkolenia i kursy, w ramach których przekazuję wiedzę dotyczącą tego czym są negocjacje, jakie są etapy negocjacji, jak skutecznie negocjować, jak się przygotować do negocjowania. W ramach kursów i szkoleń dotyczących negocjacji uczę korzystając z ćwiczeń i gier negocjacyjnych. Dzięki temu szybkość i trwałość przyswojenia wiedzy jest na najwyższym możliwym poziomie, bo w pełni angażuje uczestników kursu. W ramach wykładów z ćwiczeniami, które miałem okazję prowadzić na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, studenci ocenili średnio zapamiętanie przedstawianych treści na 9/10. Podobnie wysoką ocenę otrzymałem za merytorykę. Treść wykładów była oparta w bardzo dużej części na moich negocjacyjnych doświadczeniach. Takie kursy i szkolenia to przede wszystkim możliwość nabycia konkretnych umiejętności w krótkim czasie.WARSZTATY NEGOCJACYJNE PRAWNIK PRAWNICY (2)
Ile to kosztuje? Usługa jest wyceniana na podstawie indywidualnej oceny nakładów i stopnia trudności. Zapraszam do rozmowy.
Co mi to da? 
Skorzystanie z usługi kursów i szkoleń negocjacyjnych to przede wszystkim olbrzymie oszczędności w życiu, to poprawa umiejętności komunikowania się, osiągania porozumienia i negocjowania, czyli fundamentalne umiejętności w życiu i biznesie.
Sprawdź referencje negocjatora.
Zapraszam, skontaktuj się ze mną!

Co mówią osoby, które trenowałem?

W kwietniu i maju miałem przyjemność współpracować z negocjatorem Pawłem Gołembiewskim podczas przygotowań do finału międzynarodowego turnieju negocjacyjnego Warsaw Negotiation Round. Paweł wykazał się dużą inicjatywą i proaktywnością. Jako Trener wspierał mnie i moją drużynę poprzez organizację treningów negocjacyjnych, coaching i mentoring. Jego rozległa wiedza i doświadczenie w zakresie negocjacji oraz duże zdolności komunikacyjne pomogły mi lepiej przygotować się do międzynarodowych negocjacji.

Zdecydowanie polecam Pawła Gołembiewskiego jako osobę, z którą warto współpracować. Jakub Nadolny

Negocjator.Warszawa.pl
ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa

WARSZTATY NEGOCJACYJNE PRAWNIK PRAWNICY (1)

NEGOCJACJE DLA OSÓB PRYWATNYCH, także międzynarodowe, w zakresie:

4. Negocjacje z deweloperem, negocjacje cen nieruchomości

Na czym poleta ta usługa? Negocjacje cen nieruchomości to głównie negocjacje wartości ceny i warunków umowy nabycia nieruchomości w ramach których negocjuję ceny mieszkań, lokali z deweloperem lub na rynku wtórnym. Takie negocjacje są najczęściej wykonywane w zastępstwie moich Klientów, czasami jednak także z ich udziałem.  Oszczędność jest gwarantowana. Dlaczego? Zobaczmy:
Ile to kosztuje? Olbrzymim plusem takiej współpracy jest nie tylko fakt, że dobrze znam rynek nieruchomości, ale także w większości przypadków opłata tylko za osiągnięty efekt, czyli brak opłat wstępnych. Polecam też artykuł nt. jak negocjować z deweloperem lub na rynku wtórnym.
Obszar działania: cała Polska. Możliwa jest także współpraca przy transakcjach międzynarodowych.
Co mi to da? Skorzystanie ze wsparcia negocjatora oznacza przede wszystkim większe oszczędności niż w przypadku indywidualnych negocjacji (potwierdza to nie tylko moje piętnastoletnie doświadczenie w zakresie negocjacji cen z deweloperem, ale także liczne badania naukowe). Negocjator podchodzi bez emocji jakie często mogą nam towarzyszyć jako osobom zaangażowanym emocjonalnie w zakup. Do tego doświadczenie w dziedzinie nieruchomości pozwala na zwrócenie uwagi na istosne sprawy, często nie widoczne na pierwszy rzut oka.

Oszczędność jest gwarantowana, a opłata zależna od efektu, więc skorzystaj z oferty, skontaktuj się ze mną!

Co mówią Klienci, którzy skorzystali z usługi negocjacji z deweloperem?

Przyznam, że jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu reprezentowanego przez negocjatora Pawła Gołembiewskiego. Bardzo dobrze zna rynek nieruchomości, dzięki czemu zwrócił uwagę na wiele aspektów, na które ja nie zwróciłbym uwagi. Jest skutecznym specjalistą jeżeli chodzi o negocjacje. Uzyskał dla mnie zaskakująco wysoką obniżkę ceny, o której obniżce nawet nie myślałem, że jest możliwa. Dodatkowo potrafił tak przeprowadzić rozmowy negocjacyjne, że obie strony, kupujący i sprzedający są zadowolone, co mnie najbardziej zaskoczyło. Negocjator Paweł Gołembiewski jest skuteczny, jeżeli będę kupował kolejne mieszkanie, z pewnością skorzystam z jego usług. Już polecam je najbliższym i znajomym.

Podsumowując, zdecydowanie polecam usługi Pawła Gołembiewskiego, bardzo dobrego negocjatora!
Damian Wesołowski
(pełne referencje wraz z numerem telefonu do Klienta na stronie www.negocjator.warszawa.pl)

5. Negocjacje na zlecenie – negocjacje cen przedmiotów, negocjowanie wartości i zakresu umów o wartości wyższej niż 100 tys. zł.

Negocjacje takie mogą dotyczyć na przykład zakupu:
– samochodów luksusowych
– łodzi, jachtów i innego sprzętu pływającego
– samolotów i innego sprzętu latającego
– wszelkich umów jak umów budowlanych, umów z architektami, wykonawcami itp.
– itd.
Negocjatora obowiązuje zachowanie poufności. Także w przypadku tej usługi oszczędność jest gwarantowana. Dlaczego? W większości spraw brak jest opłaty wstępnej, a wynagrodzenie negocjatora jest uzależnione od osiągniętego efektu. Negocjacje na zlecenie mogą być wykonywane w zastępstwie oraz przy udziale zleceniodawcy.
Sprawdź referencje negocjatora.
Zapraszam do rozmowy, skontaktuj się ze mną!

Negocjator.Warszawa.pl
ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa

 Zanim zaczniemy współpracę
przeczytaj więcej na temat: podstawowych pojęć negocjacyjnych


 

 

CHCESZ SZYBKO POPRAWIĆ SWOJE NEGOCJACJE?

AKADEMIA NEGOCJACJI ZAPRASZA
Organizujemy interesujące negocjacyjne wydarzenia w krótkich i przystępnych formach
(bezpłatne webinary, wykłady stacjonarne i online, szkolenia z negocjacji w biznesie):