Biblia Negocjacji

Zapraszam do zakupu mojej książki Biblia Negocjacji! Jeśli chcesz zarabiać i zyskiwać więcej, tworzyć głębsze relacje, a także rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności negocjacyjne – ta książka jest dla Ciebie. Znajdziesz w niej ponad 400 stron praktycznej wiedzy oraz ponad 120 autentycznych historii negocjacyjnych z różnych branż i sytuacji życiowych. 

Nauczysz się sprawnie przygotowywać się do negocjacji, targować jak wytrawny negocjator i ustępować w sposób profesjonalny. Do tego wskażę błędy, których warto unikać. 

Biblia Negocjacji to odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców, inwestorów, sprzedawców, kupców oraz wszystkich, którzy chcą budować lepsze relacje z drugim człowiekiem. 

Czytając tę książkę, staniesz się zdecydowanie lepszym i bardziej świadomym negocjatorem. 📚💰💼🤝 Zamów już dzisiaj na stronie https://biblianegocjacji.pl/

✅ książka papierowa
✅ ebook
✅ audiobook

słowa kluczowe: Biblia Negocjacji, książka, negocjacje, wiedza, praktyka, relacje, przedsiębiorczość, inwestycje, sprzedaż, targowanie, umiejętności negocjacyjne, budowanie relacji, negocjuj, akademia negocjacji

Poprzedni wpis
Następny wpis