❤️W ostatnich dniach zrobiliśmy sporo, bo:

– webinar o 20 zasadach psychologii behawioralnej trwał 1,5 godziny. Wiele osób napisało mi potem, że notowało ciągle, mając setki pomysłów na zastosowanie w ich biznesach. Same komentarze uczestników były warte fortunę!

– po webinarze zrobiliśmy godzinne spotkanie kursantów na google meets. Swoboda dyskusji była świetna! Zrobiliśmy podsumowanie sezonów 1 i 2. Weszliśmy głębiej i dalej niż na kursie. Dobre przypomnienie wiedzy! Dobre utrwalenie!

– Na koniec, już wczoraj, podsumowałem mailem spotkanie kursantów wysyłając wszystkie pytania ze spotkania + parę dodatkowych. Ciekawa praca domowa! Znowu cel – utrwalenie wiedzy.
Dzięki za te dobre chwile!

Co dalej? Za 2 tygodnie spotykamy się na kolejnym webinarze, a potem znowu robimy spotkanie kursantów. 23 marca, godzina 10:00 do ok. 13:00 łącznie. Przygotuj się z sezonów 3 i 4! Chcesz dołączyć do Masterclass Negocjacji Cen? To dobry moment. Grupowa nauka jest na wagę złota! 

PS. Dziś ostatni dzień na dołączenie do grupy redakcyjnej nowej książki. Chcesz szczegóły? Napisz do mnie 🙂 To nie jest oficjalne.

Poprzedni wpis
Następny wpis