Zapraszam Was serdecznie na nadchodzące spotkania! To świetna okazja do podszlifowania umiejętności negocjacyjnych. Będzie mi miło Was spotkać! 🤝📚🏡

Daję znać, że są okazje do spotkania i w październiku i w listopadzie. 30 października w Poznaniu poprowadzę spotkanie regionalne WIWN

Szkolenie z negocjowania nieruchomości. 5 listopada jest maraton WIWN. Spotkanie tysiąca inwestorów w Warszawie w Hiltonie. Ja będę miał przyjemność powiedzieć parę słów o negocjacjach w nieruchomościach.

Następnie 18 listopada jest Kongres Inwestorów Nieruchomości. W Białymstoku będę miał swoje wystąpienie. Najbardziej czekam na 25 listopada, kiedy to będę miał okazję, możliwość poprowadzić całodniowe warsztaty z negocjacji w nieruchomościach. Nie mogę się doczekać tych całodniowym warsztatów, które będą miały miejsce w Warszawie.

Jeżeli chodzi o szczegóły. Zobacz Facebook Akademii Negocjacji. Jeżeli zaś chodzi o bilety na całodniowe szkolenie, kupisz je na stronie Akademia-Negocjacji.pl Zapraszam do spotkania.

Poprzedni wpis
Następny wpis