Wasze historie negocjacji, przykłady negocjacji z życia i biznesu

Zasady są proste:
Opisz w komentarzach poniżej sytuację negocjacyjną
, w której brałeś/brałaś udział lub którą widziałaś/-eś. Możesz wskazać techniki negocjacji, techniki sprzedaży, które zostały użyte. Nie jest ważne czy były to negocjacje handlowe czy przykłady z życia prywatnego.

Autorzy najciekawszych wpisów zostaną nagrodzeni nową książką z Onepress i bezpłatnym udziałem w szkoleniu negocjacyjnym (do wykorzystania w marcu lub kwietniu 2016):
1. miejsce – Bezpłatny udział w szkoleniu negocjacyjnym  ETAPU I i nowa książka „Sprzedaż osobista i zarządzanie zespołem sprzedaży” Roberta Grzybka. Dla uczestników moich szkoleń nagrodą będzie obniżenie opłaty za następne szkolenie o 200zł.
2. miejsce – Bezpłatny udział w szkoleniu negocjacyjnym ETAPU I. Dla uczestników moich szkoleń nagrodą będzie obniżenie opłaty za następne szkolenie o 200zł.
3. miejsce – Bezpłatny udział w szkoleniu negocjacyjnym ETAPU I. Dla uczestników moich szkoleń nagrodą będzie obniżenie opłaty za następne szkolenie o 200zł.

Termin zakończenia: Konkurs zostanie zakończony w dniu 28 lutego 2016. Ogłoszenie wyników nastąpi w pierwszych trzech dniach marca na fanpage Negocjacje w biznesie. Subiektywny wybór zwycięskich wpisów nastąpi w jednoosobowym składzie jury w osobie administratora fanpage Negocjacje w biznesie.

Jak się przygotować do negocjacji? Jak się targować? Taką wiedzę przekazuję np. na szkoleniach z negocjacji


 

CHCESZ SZYBKO POPRAWIĆ SWOJE NEGOCJACJE?

AKADEMIA NEGOCJACJI ZAPRASZA
Organizujemy interesujące negocjacyjne wydarzenia w krótkich i przystępnych formach
(bezpłatne webinary, wykłady stacjonarne i online, szkolenia z negocjacji w biznesie):
Poprzedni wpis
Następny wpis