W ostatnich dniach miałem przyjemność spotkać się z Marcinem Frąckiewiczem, dyrektorem operacyjnym z księgarni Motyle Książkowe i muszę powiedzieć, że to było niezwykle ciekawe i produktywne spotkanie!

📚🤝Rozmawialiśmy głównie o logistyce książek dla Akademii Negocjacji i omówiliśmy strategie, które pomogą nam jeszcze bardziej udoskonalić proces dystrybucji. Dyskusje strategiczne były naprawdę inspirujące i pełne nowych pomysłów!

💡🌍 Spotkanie z przedsiębiorczą osobą taką jak Marcin było dla mnie niezwykle inspirujące i motywujące! 👏💼 Tym bardziej, że właśnie wtedy Marcin wręczył mi mój pierwszy egzemplarz „Dziennika Negocjatora„! Piękna chwila.

🤝Dziękuję Motylom Książkowym za owocną współpracę i zaangażowanie w rozwój Akademii Negocjacji. Wierzę, że wspólnie tworzymy wartość i inspirujemy innych do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności. 🚀✨

słowa kluczowe: Motyle Ksiazkowe, księgarnia internetowa, rozwoj osobisty, współpraca, ksiazki, czytaj, negocjuj, dziennik negocjatora, Akademia Negocjacji

Poprzedni wpis
Następny wpis