Sukces – powiadasz! CO WIDAĆ:
🟡 4 wydane książki w 12 miesięcy!
🟡 czwarty dodruk książki Biblia Negocjacji!
🟡 100 uczestników kursu Masterclass Negocjacji Cen – dołączyło już w przedsprzedaży!
🟡 dziesiątki opinii rekomendujących Biblię Negocjacji i Masterclass Negocjacji Cen!
🟡 szkolenie dla 300 osób ocenione 9,5 / 10


Sukces – CZEGO NIE WIDAĆ:
🔴 czas pisania tych 4 książek to łącznie, uwaga – 12 lat
🔴 wrzesień 2022 – po wystąpieniu na kongresie dla 900 zarządzających, ze zmęczenia wyglądam tak źle, że znajomy pyta, czy jestem chory – to mi daje do myślenia
🔴 styczeń 2023 – nagrania niektórych odcinków kursu powtarzam 4x z uwagi na problemy sprzętowe, z nieustającą cierpliwością i dokładnością
🔴 marzec 2023 – słowo po słowie przeglądam książkę “Lwy Negocjacji – 42 negocjacje i przykłady z życia” by dostarczyć czytelnikom pozycję, pod którą mogę się podpisać
🔴 ostatnich 12 miesięcy – koordynuję współpracę z 20 autorami historii negocjacyjnych, by czytelnicy mieli różnorodność spojrzeń na negocjacje w nieruchomościach i biznesie
🔴 dzień po dniu, tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu – determinacja by iść w wyznaczonym kierunku, mimo przeciwieństw oraz głosów przeciwnych mówiących “że się nie uda”. 

Wytrwałość i determinacja: Twarde tygodnie pracy i nieznane trudności na drodze do sukcesu

❓ WNIOSKI po roku pracy nad Akademią Negocjacji.
➡ Sieję ziarna.
➡ Z tych ziaren nie będzie sukcesu dziś, ani jutro.
Nie będzie sukcesu za rok.
Może za pięć lat, a może za osiem.
➡ Wizja jest rozłożona w latach.
➡ To konsekwencja i determinacja wygra w czasie.
➡ Łatwo mówić o balansie praca-życie. Trudniej jest to wdrożyć.
Tim Ferris w rewelacyjnym “4-godzinnym tygodniu pracy” daje wskazówki na wagę złota co do tego, jak tworzyć swoją firmę, nie poświęcając na nią 24 godzin dziennie.
Mimo gigantycznego wysiłku, jestem szczęśliwy, bo daję masę wartości z negocjacji w biznesie. Czytelnicy i Klienci to potwierdzają.

⚡Szczegóły drogi:
1977 – Dziadek zakłada malutką, garażową firmę motoryzacyjną, warsztat samochodowy.

1996 – Pomagam w rodzinnym warsztacie realizując najprostsze prace, poznając firmę Taty i Dziadka od podstaw.

1998 – Ilość zleceń jest tak wielka, że lakiernia samochodowa zaczyna pracę na 3 zmiany, 24 godziny na dobę.

1999 – Zaczynam pełnoetatową pracę w rodzinnej firmie motoryzacyjnej.

2000 – Odkrywam, że mam talent do negocjacji i sprzedaży, w pełni rozumiem, że bez doskonale opanowanych negocjacji nie ma najlepszej jakościowo sprzedaży.

2001 – Równolegle do pracy w motoryzacji zaczynam oferować usługi negocjacyjne na zlecenie.2015 – Trenuję reprezentację Polski do Mistrzostw Świata w negocjacjach WNR.

2016 – Kończę kolejną podyplomówkę (psychologia w biznesie), wydaję pierwszą książkę o negocjacjach. Na wystąpienia, wykłady o negocjacjach przychodzi po 200, 300 osób, sale są pełne. Działalność negocjacyjna nabiera takiego rozpędu, że muszę wybrać między rodzinną firmą motoryzacyjną a negocjacjami. Wybieram rodzinną firmę i na parę lat odkładam rozwój działalności negocjacyjnej. Rozwijamy motoryzację.

… przeskoczmy do 2022 roku …

01.06.2022 – Zakładam spółkę Akademia Negocjacji Sp. z o.o. – dzień dziecka to idealna data.

07.2022 – Wydaję książkę Biblia Negocjacji. Na mail wpływa dwudziesta (20!) recenzja, w której recenzent pisze, że Biblia Negocjacji jest najlepszą książką o negocjacjach polskiego autora.

01.08.2022 – Dziś zarobiłem pierwszą złotówkę na e-commerce – wpłynęły hurtem przelewy od osób, które kupiły książkę Biblia Negocjacji w lipcu To bardzo ciekawe uczucie.

09.2022 – Do wsparcia spółki zatrudniam 2 osoby.

30.01.2023 – Zamykam przedsprzedaż Masterclass Negocjacji Cen, mojego flagowego kursu od A do Z. Na pokładzie jest ponad 100 konkretnych osób. Dziękuję za wielkie zaufanie!

02.2023 – Współpracuję regularnie z 9 osobami, które tworzą mój zespół stałych współpracowników.

03.2023 – Muszę robić trzeci dodruk książki Biblia Negocjacji. Decyduję o stworzeniu wydania 2023, rozszerzonego i uzupełnionego.

04.2023 – Ogłaszam opcję na możliwość odsprzedaży dostępu do Masterclass Negocjacji Cen. Nikt nie chce odsprzedawać. Wiele osób jest za to zainteresowanych dostępem dożywotnim.

05.2023 – W 12 miesięcy wydałem łącznie 4 książki i 2 kursy online. Pod każdą pozycją podpiszę się dwiema rękami:
Książka – Biblia Negocjacji (BibliaNegocjacji.pl)
Książka – Lwy Negocjacji (LwyNegocjacji.pl)
Książka – Warsztat Negocjatora (WarsztatNegocjatora.pl)
Notes – Dziennik Negocjatora (DziennikNegocjatora.pl)
Kurs – Podstawy Negocjacji w Biznesie (NegocjacjewBiznesie.pl)
Kurs – Masterclass Negocjacji Cen (KursNegocjacjiCen.pl)

30.05.2023 Wersje angielskie wszystkich książek oraz produkcja audiobooków wszystkich książek idzie pełną parą do przodu.

01.06.2023 – Odpoczywam 🙂 Jestem bardzo wdzięczny Tobie. Negocjacje to nowa dziedzina. Poprawiam jej jakość w kraju, bo wierzę, że jako naród jesteśmy wybitni, przedsiębiorczy, twórczy. Negocjacje to potężna dźwignia. Dziękuję Ci za zaufanie!

Dokładnie teraz – Ty zamawiasz Twój egzemplarz wybranej książki By umilić czas oczekiwania postanawiasz też pobrać bezpłatny fragment książki, by poczytać ciekawe, wybrane historie z książki…

słowa kluczowe: negocjacje, sprzedaż, pieniadze, wiedza, firmarodzinna, firma, motoryzacja, samorozwój, rozwojosobisty, negocjuj, akademianegocjacji, negocjowaniewbiznesie, negocjator, pawełgołembiewski

Poprzedni wpis
Następny wpis