Unboxing książki „Warsztat Negocjatora. Narzędzia samodzielnego przygotowania do negocjacji! 📦
👉 https://www.youtube.com/watch?v=TiLatZs_POs

Dzisiaj chcę Cię serdecznie zaprosić na unboxing mojej książki Warsztat Negocjatora, która jest kluczowym elementem trzech najważniejszych aspektów negocjacji. To jedna z tych trzech kluczowych dźwigni, która może podnieść Twoje umiejętności negocjacyjne na zupełnie nowy poziom.


Przez lata poszukiwałem sposobu na efektywne przygotowanie do negocjacji. Czy też miałeś / miałaś kiedyś problem z tym, że nie było klarownych kroków, które poprowadziłyby Cię za rękę przez proces przygotowań do negocjacji? Ja miałem ten problem na początku mojej kariery negocjatora, 23 lata temu.
Przeszedłem przez ponad 300 książek negocjacyjnych, ale żadna z nich nie dostarczała odpowiednich narzędzi do przygotowań. Dlatego postanowiłem sam stworzyć Warsztat Negocjatora – praktyczne narzędzia do samodzielnego przygotowania do negocjacji.


W moim Warsztacie znajdziesz:
1️⃣ Narzędzia do przygotowania do prostych negocjacji.

2️⃣ Narzędzia do przygotowania do trudnych i wymagających negocjacji.


W dodatku książka zawiera 3 inspirujące historie negocjacyjne, w których pokazuję przygotowanie do negocjacji w praktyce. Wszystko to w formie workbooka, z tabelami, checklistami i cytatami, które Cię zainspirują.


To pierwszy w Polsce Warsztat Negocjatora, który poprowadzi Cię krok po kroku przez proces przygotowań. Dzięki niemu Twoje negocjacje staną się o wiele spokojniejsze, a Ty będziesz miał / miała pewność, że jesteś odpowiednio przygotowany/a.


Zapraszam Cię serdecznie do odwiedzenia strony www.WarsztatNegocjatora.pl gdzie dowiesz się, jak Warsztat Negocjatora może podnieść Twoje umiejętności negocjacyjne na wyższy poziom! 💪🤝 Tam też możesz zakupić tę pozycję!

Poprzedni wpis
Następny wpis