Kurs Negocjacji Cen MasterClass

Michał, to wspaniałe, że znalazłeś wartość i pomoc w książkachWarsztat Negocjatora” oraz „Biblia Negocjacji. Oba te źródła są znane ze swojej mocy w zakresie przygotowania do negocjacji i rozwijania umiejętności negocjacyjnych. Cieszę się, że „Warsztat Negocjatora” pomógł Ci uporządkować i ugruntować Twoje przygotowanie do procesu negocjacyjnego. Niech Twoje dalsze negocjacje będą pełne sukcesów i satysfakcji!

Adwokat Michał Hosowicz o “Warsztacie Negocjatora”:

Książkę kupiłem razem z „Biblią Negocjacji” licząc na to, że będzie stanowić pomoc w utrwaleniu schematu stosowania zawartych tam dobrych praktyk w zakresie kompleksowego przygotowania się do negocjacji. Nie zawiodłem się! W dzisiejszych czasach sztuka syntezy jest najistotniejsza, a Paweł wyczerpująco i zwięźle „wyciągnął przed nawias” niezbędne aspekty przygotowania do procesu negocjacyjnego, które w pośpiechu lub pod presją mogą umknąć (i stać się menedżerskim wyrzutem sumienia w razie nieosiągnięcia zamierzonych rezultatów). Bardzo przydatna, porządkująca pozycja. Polecam!

Warsztat Negocjatora – Narzędzia Samodzielnego Przygotowania do Negocjacji” – to pierwsze w Polsce kompleksowe narzędzie do przygotowania do Twoich negocjacji. 

Książkę papierową oraz ebook znajdziesz na www.WarsztatNegocjatora.pl

słowa kluczowe: przygotowanie do negocjacji, negocjacje w biznesie, szkolenia negocjacje, negocjuj, akademia negocjacji, warsztat negocjatora, negocjator, jak negocjowac

Poprzedni wpis
Następny wpis