Paweł Gołembiewski „Akademia Negocjacji”. Zadaj jedno proste pytanie i poznaj tajemnice ceny!

Chcesz zbadać elastyczność ceny swojego partnera negocjacyjnego?

Oto prosta rzecz, którą możesz zrobić. Zadaj mu pytanie: „Dlaczego taka cena, a nie inna? Dlaczego 100, a nie 90 lub 110?”. To pytanie pozwoli Ci uzyskać interesujące informacje.

Dokładnie tak! Zadając to pytanie, otwierasz drzwi do fascynujących informacji. Możesz dowiedzieć się o kryteriach, potrzebach i celach drugiej strony. Te informacje są niezwykle wartościowe i mogą stanowić cenną wskazówkę podczas negocjacji. Opierając się na moim 22-letnim doświadczeniu, mogę powiedzieć, że takie pytanie często przynosi mega rezultaty.

Ciekawe jest to, że na przykład w przypadku negocjacji cen nieruchomości, osoba będąca właścicielem doskonale wie, za ile kupowała mieszkanie. Możesz czasami usłyszeć, że taniej niż kupiła nie sprzeda. Taki sprzedający sam sobie robi kotwicę z ceny zakupu. 

Wiedza o tym, jak i o co pytać jest bardzo ważna. 

Nieważne czy jesteś przedsiębiorcą, kupcem czy sprzedawcą – jeśli chcesz zgłębić tajniki negocjacji cenowych, zapraszam Cię do odwiedzenia mojego kanału na YouTube „Akademia Negocjacji”. Znajdziesz tam całą playlistę poświęconą negocjowaniu cen. To godzinny materiał, który z pewnością rozbudzi Twoją wiedzę na ten temat.

słowa kluczowe: negocjacje cenowe, cena, kanał YouTube, szkolenie z negocjacji, osiągaj lepsze wyniki, przedsiębiorca, kupiec, sprzedawca, akademia negocjacji, negocjuj,

Poprzedni wpis
Następny wpis