Cześć! Dziękuję Ci za zainteresowanie Dziennikiem Negocjatora.

Słowo wyjaśnienia – co to jest Dziennik Negocjatora?

To jest Twój własny, negocjacyjny notes – „Dziennik Negocjatora” na pół roku!
Po co? By Twoje negocjacje były lepsze, a zarobki i zyski – wyższe!

„Dziennik Negocjatora” już od dawna chodził po mojej głowie. Szukałem możliwości zapisania wniosków z moich negocjacji w jednym miejscu. Zawsze korzystałem z notesów elektronicznych w tym celu. Jednak, wolę papier. Dlatego stworzyłem Dziennik Negocjatora:

Tworząc tę produkcję myślałem o zrobieniu czegoś na kształt pięknych, eleganckich notesów moleskine, których używam od lat.

Co znajdziesz w środku?

To, co poprawi Twoje negocjacje, czyli uporządkowana analiza negocjacji! Na każdy dzień. Od góry patrząc, masz możliwość: – wpisania daty
– zobaczysz cytat na dany dzień (cytaty są co drugi dzień)
– wpisania w predefiniowane pola Twoich przemyśleń odnośnie negocjacji z danego dania

Dlaczego tak?
Wskazane pola do Twoich zapisków bazują na moich wieloletnich doświadczeniach w analizach sytuacji negocjacyjnych.

Znalazły one swój finał w postaci formularza „ANALIZA PO NEGOCJACJACH”, który umieściłem w ebooku „Warsztat Negocjatora – narzędzia do samodzielnego przygotowania do negocjacji”. Stosowałem ten formularz przez lata, dzięki temu moje doświadczenia w negocjacjach rosły do potęgi, gdy zacząłem na bieżąco, co dzień analizować negocjacje z każdego dnia.

Ciebie natomiast interesują Twoje negocjacje – z Twoim własnym Dziennikiem Negocjatora, będziesz zyskiwał szybciej, zarabiał więcej – w szybszym tempie niż bez notowania.

Co więcej? 
W notesie dodatkowo znajdzie się ponad 20 rysunków Remka Dąbrowskiego zrobionych na moje zlecenie – by wspierać Twoje zapamiętywanie. 

Jak używać Dziennika Negocjatora?

Krok pierwszy. Po prostu, zaczynasz od celu. Jaki może być cel? Na przykład – chcesz się nauczyć negocjacji. Czy to jest dobry cel? Nie. Warto, by był mierzalny, określony w czasie, konkretny. Na przykład. Dzięki negocjacjom będę zarabiał o 20% więcej miesięcznie, niż dziś, już za sześć miesięcy. Cel musi wychodzić od Ciebie, więc zastanów się, dlaczego wybierasz właśnie taki? Co Ci on da?

Krok drugi. Warto wyrobić sobie prosty zwyczaj. Poświęcać 10 minut na analizę negocjacji z danego dnia. Nie było negocjacji? Zobacz negocjacje z poprzedniego dnia.

Na każdy dzień masz możliwość wpisania w przygotowanych polach:
–  Dzisiejsze sytuacje negocjacyjne
–  Twoje sukcesy i powodzenia
–  Napotkane problemy lub poczynione błędy
–  Zastosowane i zaobserwowane techniki lub mechanizmy
–  Co poprawisz, by Twoje negocjacje były lepsze i jak to zrobisz? 

Widzisz – z taką analizą Twoje negocjacje będą szły bardzo do przodu 🙂 

Krok trzeci. Jeżeli potrzebujesz, to robisz własny indeks.
Każda ze stron notesu ma numerację, a na końcu masz Twój własny spis treści. Opisujesz dany dzień tak, jak potrzebujesz.

Tyle ode mnie słowem wstępu! Powodzenia w używaniu 🙂 Niech Ci przyniesie wiele korzyści.

PS. Nie masz jeszcze Twojego Dziennika Negocjatora? Zamówisz tu, o ile jeszcze jest dostępny. To limitowana produkcja, nie będzie wznowienia.

Poprzedni wpis
Następny wpis