Dzień dobry! Witam Cię bardzo serdecznie na stronie kursnegocjacjicen.pl, na stronie kursu MasterClass, który stworzyłem. Nazywam się Paweł Gołembiewski i w tym krótkim materiale chcę w paru dosłownie krokach powiedzieć Ci o co tutaj chodzi i dlaczego moim zdaniem to może być MasterClass dla Ciebie.

Jeżeli nie chcesz czytać, możesz obejrzeć:

Żeby było prościej cały materiał podzieliłem na dosłownie parę kluczowych punktów, które chcę poruszyć. Po pierwsze dlaczego ode mnie, po drugie jaki jest cel, po trzecie do kogo jest skierowany MasterClass. Następnie chcę dosyć ogólnie przybliżyć ideę, a później zobaczymy w szczegółach, jak kurs wygląda. Plus przekażę Ci te informacje, które moim zdaniem mają znaczenie, jeżeli chodzi o Twoje zastanowienie, czy to w ogóle może być coś dla Ciebie.

Po pierwsze, dlaczego ode mnie?
Jestem praktykiem. Moim zdaniem to jest najistotniejsze. I jestem samoukiem, dlatego że 22 lata temu w momencie, kiedy zaczynałem moją już profesjonalną karierę i negocjatora, i przedsiębiorcy, i sprzedawcy nie było żadnych kursów negocjacji, nie było żadnych możliwości uczenia się na uczelniach wyższych profesjonalnych negocjacji od praktyków. Najlepszym nauczycielem było życie i sam też przeszedłem drogę od osoby, która zupełnie nie rozumie negocjacji poprzez to, że jako perfekcjonista bardzo lubię stawiać sobie ambitne, bardzo ambitne cele. Lubię je osiągać i stawać się coraz lepszym człowiekiem. To była moja droga do samodoskonałości. Natomiast po jakimś czasie, kiedy trochę bardziej dojrzałem, odkryłem, że to, co mi sprawia jeszcze większą frajdę, to jest podnoszenie innych, podnoszenie umiejętności innych osób, pomaganie innym osobom. Następnie to spojrzenie ewoluowało w jeszcze w inne patrzenie, w takie patrzenie, że bardzo wielką frajdę sprawia mi podnoszenie całych grup osób, na przykład drużyny, zespołu jeżeli chodzi o umiejętności negocjacyjne. I pewnie dlatego moja kariera zawodowa potoczyła się w taki, a nie inny sposób.

Przez 22 lata zajmowałem się negocjacjami, które studiowałem bardzo uważnie. Biorąc pod uwagę moje doświadczenia życiowe, biorąc pod uwagę wiedzę, którą udawało mi się pozyskać z bardzo różnych źródeł. Dość powiedzieć, że w tym momencie jestem prezesem i założycielem Akademii Negocjacji. Poza tym napisałem trzy książki o negocjacjach, w tym Biblię Negocjacji, która jest podstawą, jeżeli chodzi o negocjowanie, pewnego rodzaju fundamentem, moim sposobem patrzenia na negocjacje. Pokazuję tam cały proces negocjacyjny, tak jak on przebiega. Pokazuję różnego rodzaju błędy. Pokazuję sposoby na negocjacje cenowe. Pokazuję też techniki negocjacji i co najważniejsze wskazuję sposób na przygotowanie do negocjacji. Ponadto napisałem Warsztat Negocjatora. To już jest praktyczne narzędzie do tego, żeby przygotować Ciebie do Twoich negocjacji. Ponadto wykładałem też na większości liczących się uczelni w Polsce, wliczając w to Szkołę Główną Handlową, Uniwersytet Warszawski, Akademię Leona Koźmińskiego.

Jaki jest cel tego kursu?
Celem tego kursu, takim najbardziej podstawowym, jest wyposażenie Ciebie w umiejętności negocjowania cen. Celem jest Twoja transformacja z miejsca, w którym jesteś do miejsca, w którym jesteś zdecydowanie lepszym negocjatorem, który zarabia więcej, który zyskuje więcej. W efekcie moim celem jest, abyś po negocjacjach poruszała się zdecydowanie bardziej płynnie, abyś poruszał się zdecydowanie bardziej świadomie. Moim celem jest, aby po Twojej stronie powstała Twoja własna mapa, jeżeli chodzi o negocjacje, proces negocjacyjny, sposób na przygotowanie, po której poruszasz się bardzo, ale to bardzo sprawnie. Dzięki czemu zwyczajnie zyskujesz więcej, ponieważ negocjacje dotyczą życia i tak samo biznesu i na wszystkich polach idzie Ci zdecydowanie lepiej.

Do kogo głównie jest skierowany MasterClass?
MasterClass Negocjacji Cen jest skierowany przede wszystkim do przedsiębiorców, do sprzedawców i do kupców. Jest skierowany do inwestorów. Natomiast mamy już na pokładzie ponad 75 osób. Kim są te osoby? Te osoby, tak jak wspomniałem, ambitni przedsiębiorcy, kierownicy i dyrektorzy działów handlowych, agenci nieruchomości, którzy widzą, że ich negocjacje mogą zostać poprawione i to poprawienie negocjacji może przynieść im realne, konkretne korzyści. MasterClass przeznaczony jest dla każdego, kto chce negocjować lepiej.

Teraz ogólne informacje o kursie.
To nie jest kurs do poduszki. Jest to kurs, który przygotowałem bardzo, ale to bardzo starannie. Najpierw zająłem się tym, jak może wyglądać droga i proces Twojej nauki, niezależnie od tego, czy jesteś na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym czy zaawansowanym. W jaki sposób to zrobić, żeby nauczyć Cię, jaka powinna być ta droga, przez którą chcę Cie przeprowadzić? Najpierw zacząłem od tego pomysłu. Później stworzyłem sezony, bloki tematyczne, tak, żeby nauka była jak najbardziej sensowna. Następnie zająłem się treścią każdej kolejnej lekcji. Później to wszystko ponagrywałem, następnie posprawdzałem. Dodaliśmy różnorodne grafiki, dodaliśmy jeszcze testy, różnego rodzaju ćwiczenia, wyzwania, tak, aby nauka Twoja przebiegała sprawnie, przebiegała szybko.

Cały kurs tak ogólnie mówiąc, ma 13 sezonów.
Na jeden sezon myślę, że najbardziej sensowne jest jeden tydzień. W każdym tygodniu z tych 13 jest około dwie godziny materiałów wideo do oglądania po Twojej stronie. W każdym tygodniu jest test wiedzy, tak żeby można było podsumować tę wiedzę, która została pozyskana w danym konkretnym tygodniu. W skrócie są to krótkie, ale zarazem konkretne lekcje. Dlatego zdecydowanie sugeruję notowanie. Notować można w Twoim notatniku. Notować można też na platformie kursowej.

I jeszcze dwie ogólne, istotne informacje.
Po pierwsze kurs kończy się certyfikatem dla tych, którzy go przejdą. Po drugie masz prawo do zwrotu. Jeżeli chodzi o moje podejście, to gwarantuję Ci, że jeżeli zakupisz kurs, w ciągu 14 dni spokojnie możesz zrezygnować. Ja nie zadaję żadnych pytań. Chcę, bardzo mi zależy na tym, żeby po Twojej stronie był pełen spokój, co do tego, że masz pełne bezpieczeństwo. To co znajdziesz w kursie jestem pewny, że przynosi konkretne efekty. Jestem przekonany na 100 procent, że podniesie Twoje zarobki i Twoje wynagrodzenie, Twoje zyski. Sporo pracy jest do wykonania po Twojej stronie, tak zdecydowanie tak, natomiast masz prawo do odstąpienia od umowy. Chcę, żeby po Twojej stronie był absolutnie pełny spokój, co do tego, że masz poczucie bezpieczeństwa współpracując ze mną. Zawsze przez 22 lata kariery zawodowej w ten sposób pracowałem i zawsze było to bardzo doceniane przez moich klientów, że starałem się mocno dbać o ich poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia.

Teraz jeżeli chodzi o konkrety i szczegóły, tak jak wspomniałem, kurs jest od A do Z. Niezależnie od tego, na jakim jesteś poziomie podstawowym, średniozaawansowanym czy zaawansowanym i tak z tego kursu wyniesiesz sporo. Dlatego między innymi, że zwróć uwagę, większość osób, które negocjują i uważają, że już sporo potrafią, większość osób tego typu czerpie swoje negocjacje cenowe z własnych doświadczeń, z metody prób i błędów, a zauważ, jak bardzo może wzrosnąć Twoja skuteczność, jeżeli dodasz do tego cały ustrukturyzowany schemat, który przygotowałem dla Ciebie na przestrzeni studiowania tego właśnie obszaru przez 22 lata intensywnego mojego zainteresowania i mojej pasji. W kursie podaję takie przykłady jak negocjowanie ceny samochodu, który kosztował 27 tysięcy złotych, który kupiłem za 2 tysiące złotych. W kursie wspominam o tym, w jaki sposób pobiłem rekord, jeżeli chodzi o ilość sprzedanych używanych samochodów sprzedając aż 30 samochodów używanych w ciągu 30 dni kalendarzowych, czyli 24 dni roboczych. Pokazuję też różnorodne inne przykłady. W sumie w kursie jest 100 realnych historii negocjacyjnych, które są z życia i które pomagają w tym, żeby lepiej można było zrozumieć te zagadnienia, o których mówię.

Dalej jeżeli chodzi o szczegóły, zobacz, bardzo proszę, tutaj widzisz widok użytkownika i widzisz 10 pierwszych odcinków pierwszego sezonu. Zobacz, tutaj widzisz listę tych odcinków danego sezonu, a tutaj widzisz jeden poszczególny odcinek, czyli po prostu nagranie wideo. Możesz robić Twoje notatki, które są zapisywane, zapisywane są na Twoim koncie. Są tylko i wyłącznie do Twojego wyglądu. Możesz zadawać pytania, w związku z czym następuje rozmowa z trenerem. Dana lekcja, jeżeli jest ukończona, to na pasku Twojego postępu jest pokazane, ile już z danego sezonu masz przerobione, ile jeszcze Ci zostało. Dalej wchodząc w szczegóły, chcę zwrócić Twoją uwagę jeszcze na to, że całe to przedsięwzięcie zostało przygotowane w ten sposób, że nie korzystam z systemu pruskiego nauki, czyli tego systemu, który jest wykorzystywany w szkole podstawowej, w szkołach wyższych w Polsce. System ten ma 200 lat i nie służy temu, żeby efektywnie uczyć. Korzystam więc z najnowszych osiągnięć, jeżeli chodzi o osiągnięcia różnego typu dydaktyczne. Korzystam z angażowania Ciebie. Korzystam z testów wiedzy i quizów. Robię różnego rodzaju wyzwania. Do tego mamy zamkniętą grupę na Facebooku Hejtpark, która służy do tego, żeby swobodnie porozmawiać o tych tematach, żeby swobodnie można było dyskutować, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, pozyskiwać wiedzę i pozyskiwać też bardzo interesujące kontakty.

Przyznam, że nie wiem, czy ten MasterClass jest dla Ciebie z uwagi na to, że samodzielnie musisz podjąć decyzję, czy chcesz poświęcić 13 tygodni Twojego czasu. Dwie godziny jeżeli chodzi o materiały wideo, około godzinę szacuję na pytania, które są zamknięte, na pytania otwarte. I czy chcesz poświęcić swój czas na ćwiczenia? W skrócie, ja gwarantuję i obiecuję, że przejdziesz transformację z miejsca, w którym jesteś do miejsca, w którym jesteś zdecydowanie lepszym negocjatorem, czyli realnie po prostu zarabiasz więcej, zyskujesz więcej, masz zdecydowanie lepsze relacje, dlatego że komunikujesz się w sposób bardziej asertywny, nieantagonizujący,
komunikujesz się w bardziej świadomy sposób. To z mojej strony gwarantuję, natomiast samo to nie przyjdzie z obejrzenia lekcji. OK, będzie dużo świadomości, ale praca jest do wykonania po Twojej stronie. Dlatego jest to też konkretna inwestycja. Zastanów się, czy to jest dla Ciebie rozwiązanie.

Teraz chcę zwrócić Twoją uwagę, jaka to jest wiedza.
Zaczynamy od podstaw negocjacji, które trzeba po prostu rozumieć. Zaczynamy od tego typu podstaw, których wiele nie ma, dlatego że zakładam, że już pewne podstawy wnosisz, chociażby z Twojego doświadczenia. Zapraszam Cię też do przeczytania książki Biblia Negocjacji, która jest dostępna na stronie biblianegocjacji.pl i tam omawiam zagadnienia, które są podstawowe. W kursie też muszę o nich wspomnieć. Następnie w MasterClass mamy zagadnienia podstawowe, jeżeli chodzi o negocjacje cenowe. Takie zagadnienia, które musisz znać, techniki, zasady, różnego rodzaju moje przemyślenia, spostrzeżenia, doświadczenia z 22 lat. Następnie pokazuję, w jaki sposób odbywają się negocjacje, jak powinien wyglądać świetny początek negocjacji, jak zrobić kontynuację, która ma sens i która jest bardzo konkretna w środku negocjacji, czyli w etapie środka negocjacji cenowych. W jaki sposób zrobić poprawne zamknięcie negocjacji cenowych, czyli etap zamknięcia jak dokładnie ma wyglądać, które techniki trzeba zastosować, które zasady, co leży u podstaw najbardziej skutecznych i satysfakcjonujący dla obu stron negocjacji. Dlatego że hołduję zasadzie wygrana-wygrana, całą tego typu wiedzę przekazuję w sposób prosty, usystematyzowany i z poszanowaniem etapów negocjacji, czyli przygotowania, budowania relacji, wymiany informacji i negocjacji właściwych. Następnie zakończenie negocjacji, realizacji.

W ramach tej wiedzy, którą przekazuję, tak jak wspominałem, mówię o 100 historiach negocjacyjnych, które częściowo analizujemy. Mówię też o tym, jakich jest 10 moim zdaniem najbardziej skutecznych sposobów na finalizację negocjacji. Jakie techniki tam wchodzą w grę i o co trzeba zadbać na samym końcu negocjacji, tak, żeby one były najbardziej udane dla Ciebie, a i satysfakcjonujące dla drugiej strony. Da się tak. Teraz podsumowując, co może Ci ułatwić decyzję, jeżeli uważasz, że to może być coś interesującego dla Ciebie. Gwarancja satysfakcji. Cóż więcej trzeba niż to, że masz pewność, że jeżeli poczynisz inwestycje, to w ciągu 14 dni możesz zrezygnować. Następnie najnowsze metody dydaktyczne, a także krótkie i przystępne lekcje wideo, czyli uczysz się szybko, uczysz się z uwagi na to, że forma jest po prostu prosta i przystępna. Następnie myślę, że tym trzecim bardzo konkretnym plusem jest po prostu zamknięta grupa dla kursantów. Wiadomo, że relacje to jest bardzo dużo, a w tej grupie stawiamy na relacje, stawiamy na otwartość, na bezpośredniość. Tak jak wspominam, na pokładzie mamy już 75 osób.

Jeżeli się wahasz, to zapraszam cię na stronę biblianegocjacji.pl, pobierz bezpłatny fragment mojej książki. W tym bezpłatnym fragmencie widać wyraźnie sytuację negocjacyjną, którą rozbijam na czynniki pierwsze. Widać wyraźnie jakie techniki są zastosowane. Widać wyraźnie etap targowania, zastosowanych mechanizmów. Na stronie biblianegocjacji.pl pobierz bezpłatny fragment, niech to da Ci obraz o tym, co możesz znaleźć w kursie. Zapraszam Cię też do zakupienia książki. W niej też znajdziesz sporo bardzo praktycznych i konkretnych informacji. Jest przede wszystkim nastawiona na to, żeby była praktyczną i przystępną kopalnią wiedzy. Jeżeli się jeszcze wahasz, to weź pod uwagę, że w kursie zawarłem różnorodne sposoby na na przykład bardzo dobrą komunikację. Negocjacje z uwagi na to, że mi jako przedsiębiorcy przez 22 lata współzarządzania dużym wielooddziałowym dilerstwem, w którym zatrudnialiśmy w szczycie 100 osób, bardzo pomagały mi w tym umiejętności negocjacyjne, żeby mieć doskonałe relacje z osobami, z którymi pracuję, współpracownikami, z klientami, itd. Ostatnia kluczowa informacja. Wykłady i warsztaty, które dotychczas prowadziłem, zawsze poddawałem ocenie uczestników. Ocena uczestników, jeżeli chodzi na przykład o wykłady, które miałem gościnnie na wspomnianych uczelniach wyższych, polegała między innymi na tym, żeby ocenić moje wystąpienie w skali od 1 do 10, gdzie 10 było najwyższą notą. W tych kategoriach, które mnie najbardziej interesowały, czy przekaz jest jasny, czy ja jestem osobą, która jest profesjonalna, czy uczestnicy mogą w praktyce odnieść to do swoich realnych, życiowych historii i czy jakościowo jesteśmy na najwyższym poziomie, otrzymywałem bardzo wysokie noty powyżej 9 na 10, średnio.

Dlatego podsumowując, zapraszam Cię serdecznie na MasterClass Negocjacji Cen, w którym zrobimy Twoją transformację. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zapraszam Cię serdecznie do kontaktu ze mną na Facebooku, na LinkedInie. Pisz śmiało e-mail. Mój e-mail to biuro(at)negocjator.warszawa.pl

Zapraszam do dyskusji, z miłą chęcią wyjaśnię, jakiekolwiek wątpliwości, odpowiem na wszelkie pytania. Jeżeli chcesz na kurs zaprosić większą ilość osób, odezwij się do mnie, rozmawiajmy. Dziękuję bardzo za Twoją uwagę, dziękuję serdecznie. kursnegocjacji.pl Do zobaczenia!

Poprzedni wpis
Następny wpis