Kolejna edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy!

Już za tydzień odbędzie się VI edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy. Dla studentów i absolwentów prawa oraz kierunków pokrewnych będzie to niezwykła okazja, aby w jednym miejscu móc poznać największych i najbardziej cenionych pracodawców z branży prawnej w Polsce. Wśród wystawców pojawią się zarówno polskie jak i międzynarodowe kancelarie prawne i podatkowe, firmy konsultingowe oraz renomowane szkoły językowe.
Pełna lista wystawców dostępna na stronie: http://targiprawnicze.pl/edycja-2016/wystawcy-pracodawcy-2016

Powiększa się również grono organizacji zaangażowanych w organizację Targów. W tegorocznej edycji działaniami sponsorskimi wesprą nas m.in.: BCSystems, Okręgowa Izba Radców Prawnych, kancelaria Crido Legal, Dziennik Gazeta Prawna, Teatr Powszechny, Sawicki LLB, Wydawnictwa Filia oraz firma Lavard. Dodatkowo, kancelarie Domański Zakrzewski Palinka oraz Röhrenschef ufundowały dla zwycięzców Symulacji Rozprawy Sądowej i Turnieju Negocjacyjnego płatne praktyki.
Więcej o konkursach i turniejach na stronie: http://targiprawnicze.pl/edycja-2016/turnieje-konkursy-2016

Nadal trwa przyjmowanie zgłoszeń do „Wielkiej Gry Prawniczej” organizowanej przez Crido Legal. Oprócz doskonałej zabawy i ciekawego wyzwania drużynowego, kancelaria przygotowała atrakcyjne nagrody. Do udziału zapraszamy drużyny składające się z 2-4 osób, studentów IV i V roku prawa, które spotkają się przy planszy z zadaniami. Co ważne – gra jest ograniczona czasowo, a wygrywa drużyna, która zdobędzie największą liczbę punktów!
Więcej informacji na stronie: http://targiprawnicze.pl/wielka-gra-prawnicza

 

Interesuje Cię promocja Twoich wydarzeń, widzisz możliwości współpracy? Zapraszam na stronę dotyczącą promocji

Relacja z Prawniczych Targów Praktyk i Pracy

VI edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy już za nami.

W imieniu organizatorów chcielibyśmy podziękować wszystkim za pomoc oraz wysoką frekwencję, jaką cieszyła się tegoroczna edycja. Specjalne podziękowania kierujemy oczywiście do Wystawców, których rekordowa liczba i zaangażowanie przerosły nasze oczekiwanie. Mamy nadzieje, że wśród odwiedzających znajdują się Wasi przyszli pracownicy i koledzy. Dziękujemy również kołom naukowym Wydziału Prawa i Administracji UW za udział i przedstawienie uczestnikom Targów szczegółów swojej działalności.

W tym roku po raz pierwszy i jednocześnie otwierająca cykl konkursów i turniejów rozpoczęła się Wielka Gra Prawnicza zorganizowana przez Crido Legal. Do rywalizacji przystąpiły 2 zespoły, których zadaniem było możliwie najszybsze rozwiązanie kazusów i krzyżówek prawnych oraz zadań logicznych
w ramach specjalnie przygotowanej na tą okazję planszy. Większą pomysłowością oraz wiedzą wykazał się zespół studentów IV roku prawa, w składzie Łukasz Świder i Leonard Szanajca-Kossakowski. Gratulujemy pierwszym zwycięzcom !

Na sali sądowej, ponownie lepszy okazał się zespół obrony w składzie: Agata Gomółka i Maciej Ratajczak. Zwycięzcy Symulacji Rozprawy Sądowej otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz płatne staże w Kancelarii RöHRENSCHEF.

Zdjęcia: Copyright © 2016 targiprawnicze.pl – fot.BCSystems/Magdalena Kulesza – Lis

PRAWNICZE TARGI PRAKTYK I PRACY WARSZAWA (1) PRAWNICZE TARGI PRAKTYK I PRACY WARSZAWA (2) PRAWNICZE TARGI PRAKTYK I PRACY WARSZAWA (3) PRAWNICZE TARGI PRAKTYK I PRACY WARSZAWA (4) PRAWNICZE TARGI PRAKTYK I PRACY WARSZAWA (5) PRAWNICZE TARGI PRAKTYK I PRACY WARSZAWA (6) PRAWNICZE TARGI PRAKTYK I PRACY WARSZAWA (7) PRAWNICZE TARGI PRAKTYK I PRACY WARSZAWA (8) PRAWNICZE TARGI PRAKTYK I PRACY WARSZAWA (9)

Kolejnym ważnym wydarzeniem był warsztat przygotowany przez kancelarię Affre i Wspólnicy, podczas którego nastąpiło ogłoszenie laureatów II Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Prawniczej „Startuj z nami”. Zwycięzcą został Maciej Marczewski, ale jury konkursowe postanowiło przyznać również dodatkową nagrodę – wyróżnienie Sarze Radzickiej. Laureaci konkursu będą mogli odbyć płatny staż w Kancelarii Affre i Wspólnicy.

Całość wydarzeń towarzyszących zamknął Turniej Negocjacyjny. Dwudniowe rozgrywki pełne emocji, wygrała drużyna Czerwonej Burżuazji w składzie: Przemysław Budny, Marcin Uchacz, Krzysztof Bertman. Ostatni z wymienionych zwycięzców otrzymał również tytuł Najlepszego Negocjatora. Wszyscy wygrani otrzymali płatne staże w Kancelarii DZP oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez naszych sponsorów.

Podziękowania kierujemy także do Ministerstwa Sprawiedliwości, które po raz kolejny objęło Patronatem Honorowym organizowane przez nas Targi. Cieszymy się, że w tym roku wśród Patronów Instytucjonalnych ponownie gościliśmy Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw oraz Stowarzyszenie Prokuratorów Rzeczypospolitej Polskiej.

W tym miejscu chcielibyśmy oczywiście podziękować również naszych sponsorom i partnerom, dzięki którym mogliśmy obdarować wszystkich zwycięzców tegorocznej edycji Prawniczych Targach Praktyk i Pracy. Cieszy nas również fakt, że Targi przyciągają studentów z całej Polski. Wśród uczestników spotkaliśmy osoby ze Szczecina, Łodzi, Krakowa i Lublina. Tak duży rozgłos zawdzięczamy Patronom Medialnym wydarzenia – magazynom studenckim, portalom internetowym i platformom edukacyjnym.

Mimo, iż tegoroczna edycja Targów dobiegła już końca, cały czas dostępny pozostaje e-biuletyn,
w którym znajdują się informacje o, Wystawcach, Patronach i Partnerach a także samym wydarzeniu. Dedykowany biuletyn można pobrać ze strony http://targiprawnicze.pl/edycja-2016/e-biuletyn-2016.

VI Prawnicze Targi Praktyk i Pracy wyglądały następująco:

  • ponad 40 wystawców
  • 25 Sponsorów i Patronów Medialnych
  • 12 przeprowadzonych warsztatów i szkoleń
  • Setki przeprowadzonych rozmów i zostawionych CV

Kolejna, VII edycja już za rok – planowany termin 14-15 marca 2017 r. Mimo bardzo pozytywnych opinii na temat tegorocznej edycji postaramy się, aby kolejna była jeszcze lepsza. Wszystkich zainteresowanych już teraz zapraszamy do współpracy i do zobaczenia za rok!

 


 

CHCESZ SZYBKO POPRAWIĆ SWOJE NEGOCJACJE?

AKADEMIA NEGOCJACJI ZAPRASZA
Organizujemy interesujące negocjacyjne wydarzenia w krótkich i przystępnych formach
(bezpłatne webinary, wykłady stacjonarne i online, szkolenia z negocjacji w biznesie):
Poprzedni wpis
Następny wpis