Patronat: Zimowa Akademia Biznesu

Tydzień temu podjąłem decyzję o patronacie oraz wzięciu udziału w Akademii Biznesu na SGGW w Warszawie jako prelegent. Serdecznie zapraszam na wykład z negocjacji w biznesie, 25 lutego o godzinie 18:00.

SZKOLENIA I WYKŁADY Z NEGOCJACJIDla czytelników bloga są do pobrania bezpłatne bilety, wejściówki. Więcej informacji o tym i innych wydarzeniach negocjacyjnych, a także link do pobrania biletu znajdziesz tutaj – po prostu wybierz odpowiednie wydarzenie. Zapraszam Cię do skorzystania, szykuję interesujące wystąpienie, z treścią różniącą się od tej ze szkoleń negocjacyjnych, które prowadzę.

 

 

 

Poniżej tekst organizatora, przybliżający ideę Zimowej Akademii Biznesu i Inkubatorów przedsiębiorczości. Przyjemnej lektury.

PATRONAT: Zimowa Akademia Biznesu, ZAB – praktyczne szkoły biznesu AIP.

Sytuacja na rynku pracy nie rozpieszcza osób, które chciałyby podjąć nowe wyzwania zawodowe. Ciągle wymagane doświadczenie oraz propozycję pracy nieadekwatne do naszego wykształcenia lub zainteresowań budzą wielką frustracji oraz demotywują. Wielu ludzi godzi się na taki stan rzeczy, akceptując status quo. Są jednak i tacy, dla których jest to nie do zaakceptowania. Dla tych, którzy chcą od życia trochę więcej stworzyliśmy specjalną Zimową Akademię Biznesu realizowaną przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości (AIP) SGGW i Uczelni Łazarskiego.

Czym jest ZAB – Zimowa Akademia Biznesu?

To cykl czterech spotkań, mających pomóc w podjęciu decyzji o założeniu własnego biznesu. Jest to podróż od generowania pomysłów biznesowych, poprzez umiejętności z zakresu sprzedaży, marketingu, autoprezentacji, zarządzania kończąc na silnej i trwałej motywacji do prowadzenia własnego biznesu w nie zawsze łatwych chwilach! Na spotkania pokazujemy, że prowadzenia własnej firmy nigdy nie może być celem samym w sobie, a ciągłą drogą, w której udoskonalamy nasz biznes, dlatego też spotkanie nie jest dedykowane tylko osobom, które myślą o biznesie, ale również tym, którzy go prowadzą!

Nie są to wykłady, na których dostaniesz tylko teorię. Każdy z ośmiu prelegentów jest praktykiem biznesu posiadającym własną firmę, która osiąga zadowalające wyniki, co pozwala nam twierdzić, że wiedza przekazywana przez nich jest skuteczna i wynikająca z doświadczenia! Czy poszedłbyś do dentysty, którego uzębienie nie wygląda schludnie? Tak samo jest z biznesem! Więcej informacji na temat prelegentów możesz znaleźć tutaj.

Beznazwy-1

Czym są Inkubatory Przedsiębiorczości AIP?

Inkubatory to przede wszystkim miejsce, w którym bezpiecznie możesz przetestować swój pomysł biznesowy, bez ryzyka oraz bez ZUS! W głowach wielu osób myślący o biznesie, pojawiają się w głowie różnego rodzaju osłabiające przekonania na temat prowadzenia firmy. Mogą to być obiekcje związane z brakiem biura, skomplikowaną formą dokumentacji, brakiem wiedzy z zakresu księgowości bądź prawa, brak doświadczenia, i tak moglibyśmy wymieniać jeszcze długo. AIP rozbija wszystkie te przekonania już na samym starcie, oferując osobowość prawną, dzięki której możesz prowadzić swoją własną firmę przy AIP, gdzie nie martwisz się księgowością, bo to my Cię obsługujemy i we wszystkim pomagamy! Brak wiedzy z zakresu prawa? Skorzystaj z naszych porad prawnych! A gdzie ja będę przyjmował klientów? AIP CoWork oferuję 8 biur w Warszawie oraz 50 w całej Polsce, gdzie masz nielimitowany dostęp do stanowisk CoWorkingowych, sal spotkań oraz sal konferencyjnych. Przez cały okres współpracy możesz korzystać z spotkań z mentorami biznesu oraz konsultacji koordynatorów AIP. AIP działa już ponad 11 lat i wykształciło ponad 7000 firm, które wyszły z Inkubatora i prowadzą swoje biznesy na własny rachunek.

Czy chcesz do nich dołączyć ?

Zapraszamy na Zimową Akademię Biznesu po więcej szczegółów…


 

CHCESZ SZYBKO POPRAWIĆ SWOJE NEGOCJACJE?

AKADEMIA NEGOCJACJI ZAPRASZA
Organizujemy interesujące negocjacyjne wydarzenia w krótkich i przystępnych formach
(bezpłatne webinary, wykłady stacjonarne i online, szkolenia z negocjacji w biznesie):
Poprzedni wpis
Następny wpis