Zobacz co dokładnie zyskasz i POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT NA www.BibliaNegocjacji.pl

Książka o negocjacjach – NAPISANA! Zobaczmy co zawiera!

Znajdziesz w niej :

A. 27 technik negocjacji cenowych, zasad targowania się i ustępowania – dokładnie rozpisanych, z przykładami i ćwiczeniami. To absolutny niezbędnik każdego handlowca. Co ciekawe, okazuje się, że to wiedza zupełnie nieznana i nierozumiana nawet u profesjonalnych sprzedawców! Szybko zdobędziesz umiejętności, które realnie wpływają na portfel. Jak to Ci się przyda?

B. Na czym najlepiej się uczymy? Na przykładach i dobrze opowiedzianych historiach. Dlatego zebrałem ponad 120 przykładów z życia, historii obrazujących poszczególne zasady negocjacji cenowych oraz technik negocjacyjnych. Płynie z nich tym większa wartość, że zaprosiłem znajomych przedsiębiorców do podzielenia się swoimi historiami! Są różnorodne, dotyczą życia prywatnego i biznesu. Czy warto je poznać?

C. W książce znajdziesz 27 najbardziej skutecznych technik negocjacji. Znowu – warto je znać. Szczególnie po to, by wiedzieć, jak się przed nimi bronić. By je rozpoznawać, gdy są wobec Ciebie stosowane. Ta wiedza realnie wpływa na portfel. Chcesz je poznać w przystępnej formie, napisanej tak, by od razu została zapamiętana?

D. Liczne propozycje ćwiczeń i metod samodzielnej pracy oraz testy wiedzy na koniec rozdziału – co pogłębi Twoje zrozumienie poruszanej tematyki, nauczy Cię w prosty sposób stosować skuteczne zasady. Czy masz odwagę i motywację by wziąć życie w swoje ręce?

E. Cała książka oparta jest na indywidualnych doświadczeniach przedsiębiorcy prowadzącego działalność od 2000 roku, a wsparta najlepszą negocjacyjną wiedzą dostępną na rynku. Jak myślisz, ile czasu zajęło mi jej pozyskanie? Negocjuję świadomie od 2000 roku i od tego roku rozwijam moją wiedzę w tym zakresie. Samą książkę pisałem łącznie 8 lat.

Czy warto czytać tę książkę? Czy jest podobna pozycja na rynku?

Czy warto czytać tę książkę? Gwarantuję na 100%, że warto. Inwestycja zwraca się przy pierwszej większej transakcji, nie wspominając o efektach na przestrzeni życia. Jeżeli pracujesz w handlu, sprzedajesz lub kupujesz – to jest niezbędnik.

Czy jest coś podobnego na rynku? Nie. Mam wszystkie pozycje, które zostały wydane w języku polskim i dotyczą powyższych zagadnień i nikt jeszcze nie przedstawił ich tak kompleksowo.

Najlepsza książka o negocjacjach według aż 20 recenzentów!

Według 20 recenzentów, którzy otrzymali ją do przeczytania przed drukiem, to najlepsza książka o negocjacjach polskiego autora!

 Napisana przez praktyka z 22-letnim doświadczeniem (a nie teoretyka)!
 Przeczytasz ponad 120 historii negocjacyjnych z życia!
 Odkryjesz 39 błędów popełnianych w negocjacjach. 
 Zobaczysz 27 technik negocjowania ceny!

Ponad 400 stron konkretnej wiedzy negocjacyjnej, które:
⚡ 
wyniosą Twoje negocjacje na wyższy poziom,
⚡ przyniosą Ci wyższe zyski
⚡ i konkretne oszczędności!

Zobacz co dokładnie zyskasz i POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT NA www.BibliaNegocjacji.pl

Poprzedni wpis
Następny wpis