Każdy może negocjować lepiej, nawet jeżeli uważa, że nie ma talentu do negocjacji. Wyobraź sobie jak satysfakcjonujące to będzie, negocjować lepiej.
Czego się nauczysz o negocjacjach?


✅”Biblia Negocjacji” – bestseller. ⚡Nauczysz się w skrócie:⚡- unikać 39 NAJCZĘSTSZYCH błędów, które kładą negocjacje,- przygotowania do negocjacji znając 18 najważniejszych zagadnień, – budowania relacji z użyciem 9 najskuteczniejszych sposobów,- 27 technik negocjacji,- w efekcie opanujesz chaos i zyskasz spokój.📧📧📧 Czytelnicy piszą tak: 📧📧📧”Przykładów jest tu mnóstwo, więc daje to bardzo szeroki obraz.””Kupiłem już dwa egzemplarze (jeden w prezencie).””Mnóstwo wiedzy. Jest genialnie napisana, wszystko jest podane jak na tacy.”


✅”Lwy Negocjacji Nieruchomości” – MUST HAVE w branży nieruchomości. ⚡Nauczysz się w skrócie:⚡- nie popełniać ISTOTNYCH i KOSZTOWNYCH błędów na rynku nieruchomości, – budować własny scenariusz spotkania, bo zobaczysz w detalach 24 różne scenariusze, które się powiodły, albo NIE,- negocjować sprawniej ceny domów, mieszkań.📧📧📧 Czytelnicy piszą tak: 📧📧📧”Negocjacyjna petarda.””Czyta się świetnie!””Przedstawione opowiadania są realnymi sytuacjami, w naszej polskiej rzeczywistości, co ułatwia ich wdrażanie w codziennym życiu. Sam mam kilka cytatów, które zamierzam wykorzystać :)”


✅”Warsztat Negocjatora” – Twoje profesjonalne przygotowanie do negocjacji. ⚡Nauczysz się w skrócie:⚡- procesu przygotowania do negocjacji i nigdy nie wrócisz do przygotowania jak wcześniej,- sprawdzonego sposobu przygotowania z użyciem 85 pytań,- krótkiego przygotowania do codziennych negocjacji.📧📧📧 Czytelnicy piszą tak: 📧📧📧”Bardzo przydatna, porządkująca pozycja. Polecam!””Paweł wyczerpująco i zwięźle „wyciągnął przed nawias” niezbędne aspekty przygotowania do procesu negocjacyjnego, które w pośpiechu lub pod presją mogą umknąć.”


✅”Dziennik Negocjatora” – dzięki negocjacyjnemu notesowi uczysz się szybciej!
🔥🔥🔥 Z kodem „dostawa” każda z książek lub pakietów książek trafi do Ciebie bez opłat za dostawę. Akcja trwa do piątku 9 lutego włącznie. Sklep jest bez zmian, pod adresem: Akademia-Negocjacji.pl

Poprzedni wpis
Następny wpis