W Akademii Negocjacji nauczysz się praktycznych umiejętności, które natychmiast zastosujesz w biznesie i życiu codziennym. Teoria jest o potrzebna, ale nie na niej się skupiamy!

💬 Co zyskasz biorąc udział w naszych programach nauczania (szkolenia stacjonarne, książki, kursy)?

✅ Będziesz używać technik skutecznej komunikacji – dzięki temu tworzenie porozumienia będzie prostsze!

✅ Poznasz zasady negocjacyjnego mistrzostwa – będziesz wiedzieć jak działać, kiedy działać i które momenty są kluczowe!

✅ Zrozumiesz psychologię negocjacji – w końcu dynamika rozmów sprzedażowych i negocjacyjnych stanie się dla Ciebie jasna, zaczniesz nie tylko ją rozumieć, ale też nad nią panować.

✅ Budowanie trwałych relacji biznesowych – w końcu o to chodzi w negocjacjach. Trwałe silne relacje i korzystne warunki.

Czas na to, abyś stał się prawdziwym mistrzem negocjacji! Zdobądź kluczowe umiejętności, które przekształcą Twoje rozmowy w sukcesy biznesowe.🚀 Dołącz już teraz do Akademii Negocjacji! Jak? Wybierz Twój sposób:

🚀 Pierwszy sposób. Rozwiąż test z negocjacji, by poznać Twój negocjacyjny poziom. Test jest na kanale Akademii Negocjacji na YouTube. Rozpocznij Twoją negocjacyjną podróż już teraz.

🚀Drugi sposób – skorzystaj z ostatniego dnia bezpłatnej dostawy książek (dzisiaj). Z kodem “dostawa” zamówisz dowolną książkę, a za kuriera ZAPŁACIMY MY.

Sprawdź Twoją wiedzę negocjacyjną w 2 minuty:

Poprzedni wpis
Następny wpis